• Projekt „TYTANI KARIERY- PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWO-EDUKACYJNEJ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. II EDYCJA”.

  dodano: 05.11.2021

  Projekt realizowany jest w okresie od 1 kwietnia 2021r. do 31 marca 2022 r. Obejmuje swoim zasięgiem województwo małopolskie, mazowieckie oraz śląskie. Projekt współfinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem projektu jest wprowadzenie na otwarty rynek pracy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt "Absolwent" Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami

  dodano: 05.11.2021

  Cześć,  Mamy dla Ciebie świetne info – pomożemy Ci rozpocząć karierę zawodową.      Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi służy pomocą przy zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami.  Współpracujemy z renomowanymi firmami, w których czekają wolne etaty. 

  Rozwiń / zwiń • Szkolenie z zakładania działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami

  dodano: 22.10.2021

  27 października 2021 r. w godzinach 10:00 - 13:00 Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania (projekt Poznań Biznes Partner) organizuje bezpłatne szkolenie online z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt TWOJA NOWA PRACA – ABSOLWENT

  dodano: 21.07.2021

  Drogi Studencie i Absolwencie, Masz ważne orzeczenie o niepełnosprawności? Jesteś osobą niezatrudnioną? Zapraszamy do aplikowania do projektu TWOJA NOWA PRACA – ABSOLWENT: http://www.tnm.org.pl/program-absolwent/

  Rozwiń / zwiń

 • Rekrutacja - odpłatne praktyki absolwenckie w Urzędzie m.st. Warszawy

  dodano: 14.06.2021

  Oferta skierowana jest do absolwentów szkół średnich i wyższych, którzy w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyli 30. roku życia oraz dotychczas nie odbywali praktyki absolwenckiej w Urzędzie m.st. Warszawy.

  Rozwiń / zwiń • Generator Dostępności

  dodano: 26.11.2020

  Granty na projekty w obszarze dostępności

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt "Twoja Nowa Praca"

  dodano: 25.11.2020

  Informujemy o możliwości skorzystania z projektu pracy pt: „Twoja Nowa Praca” wspierającego studentów oraz absolwentów w znalezieniu pracy. Projekt jest realizowany przez „Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości” z Wrocławia.

  Rozwiń / zwiń

 • Platforma pracy www.werbeo.pl

  dodano: 02.11.2020

  Spotkajmy się na naszej interaktywnej platformie pracy www.WERBEO.pl! Jesteśmy pierwszym ogólnopolskim portalem pracy, dedykowanym Osobom z niepełnosprawnościami i Pracodawcom oferującym zatrudnienie. Dysponujemy największą bazą zarejestrowanych osób z niepełnosprawnościami - aktywnie poszukującymi zatrudnienia oraz licznymi ofertami pracy z całej Polski z różnych branż - od sprawdzonych i rzetelnych Pracodawców.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt „Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością”

  dodano: 04.09.2020

  Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zaczniemy od cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym, którzy wyznaczą dalszą ścieżkę udziału w projekcie w zależności od Twoich predyspozycji: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy, wsparcie pośrednika pracy i coacha.

  Rozwiń / zwiń

 • Stypendia Fundacji „Praca dla Niewidomych

  dodano: 02.09.2020

  Fundacja „Praca dla Niewidomych” (FPdN) realizuje projekt pod nazwą „Warto się uczyć”, polegający na przyznawaniu i wypłacaniu stypendiów dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością wzroku.

  Rozwiń / zwiń