• Poszukujemy osób zainteresowanych pracą asystenta dydaktycznego studenta z niepełnosprawnością

  dodano: 04.10.2019

  Zamawiający: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie Stanowisko: Asystent dydaktyczny studenta z niepełnosprawnością Wymagania: • Ukończone 18 lat • Wykształcenie minimum średnie • Dyspozycyjność (dni robocze lub weekendy) • Wysoka kultura osobista • Wykształcenie związane ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami będzie dodatkowym atutem • Doświadczenie zawodowe związane ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami będzie dodatkowym atutem • Może być to osoba która studiuje na tym samym kierunku i roku

  Rozwiń / zwiń

 • ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „AKTYWNY ABSOLWENT”

  dodano: 02.09.2019

  Projekt skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt pn. „GraduatON” współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

  dodano: 24.07.2019

  Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

  Rozwiń / zwiń

 • ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „AKTYWNY ABSOLWENT” dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

  dodano: 04.07.2019

  Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca w projekcie „Aktywny absolwent! Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy między innymi doradztwo zawodowe, coaching, szkolenia zawodowe dopasowywane indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestnika, płatne staże. Zapewniamy indywidualne podejście.

  Rozwiń / zwiń

 • Stypendia Fundacji "Praca dla Niewidomych"

  dodano: 04.07.2019

  Fundacja „Praca dla Niewidomych” (FPdN) realizuje projekt pod nazwą „Warto się uczyć”, polegający na przyznawaniu i wypłacaniu stypendiów dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością wzroku

  Rozwiń / zwiń

 • Konkurs „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

  dodano: 03.07.2019

  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XVI edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt „Aktywny Absolwent” dla osób o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej

  dodano: 24.05.2019

  Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o projekcie „Aktywny Absolwent” współfinansowanym ze środków PFRON, realizowanym w ramach pilotażowego programu „Absolwent”.

  Rozwiń / zwiń

 • Zapraszamy do udziału w projekcie „Kurs na samodzielność 2019”

  dodano: 24.05.2019

  Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie „Kurs na samodzielność 2019” dofinansowanym ze środków PFRON. Projekt ma na celu podnoszenie samodzielności osób niewidomych w różnych obszarach funkcjonowania. Czekamy na osoby dorosłe z całej Polski. W ramach projektu odbędzie się szkolenie z zakresu rehabilitacji podstawowej ( „szkoła jesienna”) w terminie 9.09.2019. - 4.10.2019 w Warszawie. Udział w szkoleniu kosztuje maksymalnie 250 złotych.

  Rozwiń / zwiń

 • Rekrutacja - odpłatne praktyki absolwenckie w Urzędzie m.st. Warszawy

  dodano: 22.05.2019

  Szanowni Państwo, W związku z organizacją kolejnej edycji odpłatnych praktyk absolwenckich w Urzędzie m.st. Warszawy zwracam się z prośbą o upowszechnienie informacji wśród studentów i absolwentów Państwa Uczelni.

  Rozwiń / zwiń

 • Poziom wyżej bez barier

  dodano: 15.05.2019

  Cześć, Jeśli lubisz pracować z ludźmi oraz danymi, uczyć się nowych rzeczy i poszukujesz ciekawego miejsca na rozpoczęcie kariery – chcemy Cię poznać. Odwiedź nas 10 czerwca w budynku Rondo1 przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie. Czekają na Ciebie rekruterzy i pracownicy działów merytorycznych EY Polska oraz nasi goście – przedstawiciele firmy L’oreal. Będzie okazja, żeby porozmawiać o możliwościach zawodowych, kulturze pracy i poznać się lepiej.

  Rozwiń / zwiń