• Generator Dostępności

  dodano: 26.11.2020

  Granty na projekty w obszarze dostępności

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt "Twoja Nowa Praca"

  dodano: 25.11.2020

  Informujemy o możliwości skorzystania z projektu pracy pt: „Twoja Nowa Praca” wspierającego studentów oraz absolwentów w znalezieniu pracy. Projekt jest realizowany przez „Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości” z Wrocławia.

  Rozwiń / zwiń

 • Platforma pracy www.werbeo.pl

  dodano: 02.11.2020

  Spotkajmy się na naszej interaktywnej platformie pracy www.WERBEO.pl! Jesteśmy pierwszym ogólnopolskim portalem pracy, dedykowanym Osobom z niepełnosprawnościami i Pracodawcom oferującym zatrudnienie. Dysponujemy największą bazą zarejestrowanych osób z niepełnosprawnościami - aktywnie poszukującymi zatrudnienia oraz licznymi ofertami pracy z całej Polski z różnych branż - od sprawdzonych i rzetelnych Pracodawców.

  Rozwiń / zwiń

 • Projekt „Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością”

  dodano: 04.09.2020

  Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zaczniemy od cyklu spotkań z psychologiem i doradcą zawodowym, którzy wyznaczą dalszą ścieżkę udziału w projekcie w zależności od Twoich predyspozycji: zdobycie uprawnień zawodowych, ukończenie kursów i szkoleń specjalizacyjnych lub odbycie trzymiesięcznego stażu zawodowego. Przewidziane są również warsztaty przygotowujące do wejścia na rynek pracy, wsparcie pośrednika pracy i coacha.

  Rozwiń / zwiń

 • Stypendia Fundacji „Praca dla Niewidomych

  dodano: 02.09.2020

  Fundacja „Praca dla Niewidomych” (FPdN) realizuje projekt pod nazwą „Warto się uczyć”, polegający na przyznawaniu i wypłacaniu stypendiów dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością wzroku.

  Rozwiń / zwiń • ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „AKTYWNY ABSOLWENT” współfinansowanym ze środków PFRON

  dodano: 15.05.2020

  Projekt Instytutu Tyflologicznego Polskiego Związku Niewidomych skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym. Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca w projekcie. Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

  Rozwiń / zwiń • Ruszyliśmy z rekrutacją do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy III”

  dodano: 12.05.2020

  Kończysz naukę lub właśnie ją skończyłeś? Chcesz znaleźć ciekawą pracę? Nie wiesz, jak się zabrać do jej skutecznego szukania? Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje? Potrzebujesz nauczyć się czegoś, czego wymagają pracodawcy Chcesz spróbować swoich sił w pracy podczas stażu i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?

  Rozwiń / zwiń

 • Oferta Firmy Altix

  dodano: 24.04.2020

  „Firma Altix, będąca największym w Polsce producentem i dystrybutorem oprogramowania i sprzętu specjalistycznego przeznaczonego dla osób niewidomych i słabowidzących, zaprasza studentów i pracowników z niepełnosprawnością wzroku do skorzystania z programów umożliwiających pracę w domu. Osoby, które pracują lub uczą się zdalnie, mogą przez 90 dni używać nieodpłatnie programów powiększających, udźwiękawiających i ubrajlawiających.

  Rozwiń / zwiń • Projekt "Nastaw się na pracę"

  dodano: 24.04.2020

  Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc w projekcie pn. „Nastaw się na pracę”. W programie mogą wziąć udział osoby, które: -mają orzeczenie o niepełnosprawności, -mieszkają na terenie województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, łódzkiego lub śląskiego, -są bezrobotne i nie biorą udziału w innym projekcie tego typu finansowanym przez PFRON.

  Rozwiń / zwiń

 • Przerwa świąteczna w pracy Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

  dodano: 18.12.2019

  Szanowni Studenci, informujemy, iż w dniach 23.12.2019 – 06.01.2020 Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami będzie nieczynne.