Współpraca Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami z Akademickim Biurem Karier

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami ściśle współpracuje z Akademickim Biurem Karier w pozyskiwaniu ofert pracy, staży i praktyk oraz innych działaniach z zakresu aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych studentów i absolwentów AEH. AEH nawiązało współpracę m.in. z Fundacją Aktywizacja, TUS oraz Fundacją Normalna Przyszłość w zakresie wspierania niepełnosprawnych studentów i absolwentów AEH w wyjściu na rynek pracy, poszukiwaniu ofert pierwszego zatrudnienia, doradztwie zawodowym itp. Oferty pracy są na bieżąco publikowane na platformie ABK w extranecie oraz stronie ABK. Studenci zainteresowani podjęciem zatrudnienia mogą aplikować na wybrane stanowiska za pośrednictwem Akademickiego Biura Karier. Więcej szczegółów na abk.vizja.pl.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie od lat współpracuje również z firmą Migam, która swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera nas w tworzeniu bezpiecznych i komfortowych warunków studiowania dla osób Głuchych. Świadczy dla nas usługę tłumaczenia bezpośredniego na język migowy, tłumaczenia on-line i przez aplikację na telefon, więc w szerokim zakresie wspiera nas w pomocy i obsłudze osób Głuchych.

Biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje wsparcia jakie oferuje uczelnia AEH, każdego roku rośnie liczba osób z różnymi niepełnosprawnościami, które zaufały naszemu doświadczeniu i wiedzy i zdecydowały się dołączyć do grona naszych studentów. Jeśli poszukujesz uczelni przyjaznej osobom niepełnosprawnym to Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie z pewnością spełnia najwyższe standardy kształcenia i obsługi osób z niepełnosprawnościami, więc nie wahaj się i dołącz do nas już dziś!

 • Zmiana regulaminów BON

  dodano: 01.10.2018

  W związku ze zmianą nazwy Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie na Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, zmianami w wytycznych dotyczących wykorzystania dotacji podmiotowej przeznaczonej na zadania związane ze stwarzaniem studentom i doktorantom będącym osobami niepełnosprawnymi warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia oraz koniecznością uporządkowania zapisów z dniem 1 października 2018 wprowadza się nowe regulaminy dotyczące funkcjonowania Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami zarówno w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie (dawniej Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) jak i Wyższej Szkole Technologii Informatycznych:

  Rozwiń / zwiń • IBUK Libra Light to platforma udostępniająca publikacje niewidomym, słabowidzącym oraz niepełnosprawnym ruchowo

  dodano: 13.03.2017

  Nowa platforma jest przystosowana do pracy z czytnikiem NVDA i większością narzędzi adaptujących tekst (np. linijka brajlowska, syntezatory mowy). Na stronie internetowej (www.libralight.pwn.pl) osoby niepełnosprawne na ten moment znajdą katalog blisko 200 publikacji, które mogą pobrać i odtwarzać na własnych urządzeniach (komputer, telefon, urządzenia przenośne) .

  Rozwiń / zwiń • Nowe laptopy w wypożyczalni sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami!!!

  dodano: 09.03.2017

  Rozwiń / zwiń • Spotkanie z pracownikiem Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

  dodano: 16.11.2016

  Spotkanie informacyjne dotyczące pracy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami (BON)

  Rozwiń / zwiń • Zmiana Regulaminów współpracy z tłumaczem języka migowego oraz asystentem dydaktycznym

  dodano: 16.11.2016

  Zmiana Regulaminów współpracy z tłumaczem języka migowego oraz asystentem dydaktycznym

  Rozwiń / zwiń • Nowe tablety w wypożyczalni sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami!!!

  dodano: 23.05.2016

  Rozwiń / zwiń • Konferencja: "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Wyzwania, trendy, dobre praktyki"

  dodano: 10.05.2016

  Zarejestruj się na konferencję w promocyjnej cenie - tylko do 30 maja !

  Rozwiń / zwiń • Targi pracy w WSFiZ

  dodano: 04.05.2016

  Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier WSFiZ, która odbędzie się w dniu 23 maja 2016 r. w gmachu Uczelni przy ul. Pawiej 55. Będziemy gościć kilkudziesięciu pracodawców oraz ciekawych prelegentów. Na uczestników targów będzie czekało również wiele innych ciekawych niespodzianek.

  Rozwiń / zwiń • Już jest aplikacja Tłumacz Migam to tłumacz jęz. migowego online na telefon

  dodano: 14.10.2015

  Rozwiń / zwiń