Biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje wsparcia jakie oferuje uczelnia AEH, każdego roku rośnie liczba osób z różnymi niepełnosprawnościami, które zaufały naszemu doświadczeniu i wiedzy i zdecydowały się dołączyć do grona naszych studentów. Jeśli poszukujesz uczelni przyjaznej osobom niepełnosprawnym to Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie z pewnością spełnia najwyższe standardy kształcenia i obsługi osób z niepełnosprawnościami, więc nie wahaj się i dołącz do nas już dziś!

 

 • Zaświadczenia o studiowaniu

  dodano: 07.10.2021

  Informujemy, iż w związku ze wzmożoną liczbą zgłoszeń i trwającym procesem rekrutacji na studia, czas obsługi KANDYDATÓW i wystawianie Zaświadczeń może być wydłużony. Nie ma możliwości wystawienia Zaświadczeń na miejscu, w przypadku nieposiadania numeru albumu lub pełnej dokumentacji przez KANDYDATA.

 • Studia online w AEH. Cyfrowe innowacje w nauczaniu!

  dodano: 13.07.2021

  Studia online to nowa metoda studiowania wprowadzona w AEH. Łączy najlepsze cechy nauczania tradycyjnego i zdalnego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zapewnia wysoką jakość zajęć, duży poziom interaktywności oraz wygodę i elastyczność dotąd niedostępną dla studentów. Jeśli chcesz samodzielnie planować miejsce i czas nauki, nie przejmować się dojazdami do uczelni, mieć zawsze pod ręką materiały edukacyjne, te studia są stworzone dla Ciebie.

  Rozwiń / zwiń

 • Akademicka Biblioteka Cyfrowa - zbiory wydawnictw dla studentów niewidomych i słabowidzących

  dodano: 01.03.2021

  Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Akademicką Biblioteką Cyfrową Uniwersytetu Warszawskiego przeznaczoną dla studentów niewidomych lub słabowidzących.

  Rozwiń / zwiń

 • Zmiana regulaminów BON

  dodano: 29.09.2020

  Informuję, że z dniem 1 października 2020 wchodzą w życie nowe regulaminy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Zmiany mają na celu uporządkowanie regulacji, przewidują możliwość pracy zdalnej oraz uwzględniają możliwość pomocy dla osób nie posiadających orzeczenia o niepełnosprawności pod pewnymi warunkami. Aktualne regulaminy dostępne są na stronie bon.vizja.pl w zakładce wnioski – wnioski do pobrania • Zmiana regulaminów BON

  dodano: 01.10.2019

  Szanowni Państwo, Informuję, że z dniem 1 października 2019 wchodzą w życie nowe regulaminy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Zmiany mają na celu głównie uporządkowanie regulacji, aktualizację danych adresowych uczelni oraz dostosowanie regulaminów do zmieniających się przepisów prawnych. Aktualne regulaminy dostępne są na stonie bon.vizja.pl w zakładce wnioski – wnioski do pobrania • Zmiana regulaminów BON

  dodano: 01.10.2018

  W związku ze zmianą nazwy Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie na Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, zmianami w wytycznych dotyczących wykorzystania dotacji podmiotowej przeznaczonej na zadania związane ze stwarzaniem studentom i doktorantom będącym osobami niepełnosprawnymi warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia oraz koniecznością uporządkowania zapisów z dniem 1 października 2018 wprowadza się nowe regulaminy dotyczące funkcjonowania Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami zarówno w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie (dawniej Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania) jak i Wyższej Szkole Technologii Informatycznych:

  Rozwiń / zwiń • IBUK Libra Light to platforma udostępniająca publikacje niewidomym, słabowidzącym oraz niepełnosprawnym ruchowo

  dodano: 13.03.2017

  Nowa platforma jest przystosowana do pracy z czytnikiem NVDA i większością narzędzi adaptujących tekst (np. linijka brajlowska, syntezatory mowy). Na stronie internetowej (www.libralight.pwn.pl) osoby niepełnosprawne na ten moment znajdą katalog blisko 200 publikacji, które mogą pobrać i odtwarzać na własnych urządzeniach (komputer, telefon, urządzenia przenośne) .

  Rozwiń / zwiń • Nowe laptopy w wypożyczalni sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami!!!

  dodano: 09.03.2017

  Rozwiń / zwiń • Spotkanie z pracownikiem Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

  dodano: 16.11.2016

  Spotkanie informacyjne dotyczące pracy Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami (BON)

  Rozwiń / zwiń • Zmiana Regulaminów współpracy z tłumaczem języka migowego oraz asystentem dydaktycznym

  dodano: 16.11.2016

  Zmiana Regulaminów współpracy z tłumaczem języka migowego oraz asystentem dydaktycznym

  Rozwiń / zwiń