Współpraca Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami z Akademickim Biurem Karier

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami ściśle współpracuje z Akademickim Biurem Karier w pozyskiwaniu ofert pracy, staży i praktyk oraz innych działaniach z zakresu aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych studentów i absolwentów WSFiZ. W bieżącym roku akademickim WSFiZ nawiązało współpracę m.in. z Fundacją Aktywizacja, TUS oraz Fundacją Normalna Przyszłość w zakresie wspierania niepełnosprawnych studentów i absolwentów WSFiZ w wyjściu na rynek pracy, poszukiwaniu ofert pierwszego zatrudnienia, doradztwie zawodowym itp. Oferty pracy są na bieżąco publikowane na platformie ABK w extranecie oraz stronie ABK. Studenci zainteresowani podjęciem zatrudnienia mogą aplikować na wybrane stanowiska za pośrednictwem Akademickiego Biura Karier. Więcej szczegółów na abk.vizja.pl.

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie od lat współpracuje również z firmą Migam, która swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera nas w tworzeniu bezpiecznych i komfortowych warunków studiowania dla osób Głuchych. Świadczy dla nas usługę tłumaczenia bezpośredniego na język migowy, tłumaczenia on-line i przez aplikację na telefon, więc w szerokim zakresie wspiera nas w pomocy i obsłudze osób Głuchych.

Biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje wsparcia jakie oferuje uczelnia WSFiZ, każdego roku rośnie liczba osób z różnymi niepełnosprawnościami, które zaufały naszemu doświadczeniu i wiedzy i zdecydowały się dołączyć do grona naszych studentów. Jeśli poszukujesz uczelni przyjaznej osobom niepełnosprawnym to Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie z pewnością spełnia najwyższe standardy kształcenia i obsługi osób z niepełnosprawnościami, więc nie wahaj się i dołącz do nas już dziś!