Budynek Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie przy ulicy Pawiej 55.

uczelnia

Od lat Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie czyni wszelkie starania, aby dostosować budynek, w którym mieści się jej siedziba oraz jego otoczenie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Współpracując ze specjalistycznymi firmami i projektantami do tej pory udało nam się wprowadzić następujace udogodnienia dla naszych studentów.

Dysponujemy:

 

 • winda zewnętrzna

  Winda zewnętrzna

  Przy wejściu głównym od strony ul. Pawiej znajduje się winda zewnętrzna dla niepełnosprawnych, umożliwia ona osobom na wózkach inwalidzkich oraz innym studentom mającym problemy z poruszaniem się wjechanie do budynku Uczelni.

  Rozwiń / zwiń

 • platforma przyschodowa

  Platforma przyschodowa

  Zainstalowana wewnątrz budynku umożliwia osobom niepełnosprawnym wjazd na parter oraz dostęp do pozostałych pięter budynku.

  Rozwiń / zwiń

 • winda

  Windy

  Budynek uczelni wyposażony jest w dwie windy dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Windą od strony parkingu można dostać się do budynku i wszystkich jego pięter bezpośrednio z zewnątrz, bez dodatkowych komplikacji.

  Rozwiń / zwiń

 • miejsce parkingowe

  Wyznaczone miejsce parkingowe

  Tuż pod głównym wejściem do budynku uczelni jest zarezerwowane i oznaczone specjalne miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych.

 • tabliczka przydrzwiowa z systemem braille'a

  Tabliczki przydrzwiowe z systemem Braille’a

  Budynek Uczelni wyposażony jest w tabliczki informacyjne z nr sal w alfabecie Braille’a, dodatkowo główne pomieszczenia takie jak Rektorat, Dziekanat, Aula główna itp. posiadają oprócz numeru pełny opis.